Home Complete sets Waarom winterbanden Winterbanden in 3 stappen Vraag & antwoord Contact

 Vestigingen & Contact

Citroen-winterbanden.nl is een initiatief van Dijkstra Citroën, officieel Citroëndealer van Groningen, Friesland en Flevoland.

Zo bent u niet alleen verzekerd van de scherpste prijs op uw nieuwe winterbanden, maar ook van de vertrouwde persoonlijke service van de officiële Citroëndealer.

Klik op één van onderstaande namen om contact op te nemen.

Almere | Assen | Drachten | Emmeloord | Groningen | Heerenveen | Leeuwarden Lelystad | Sneek


Dijkstra Citroen Almere

 

Dijkstra Citroën Assen
De
Huchtstraat 5
1327EA ALMERE
Telefoon: 036-5481188
E-mail:
almere@dijkstracitroen.nl

Klik hier voor een routebeschrijving >>




Dijkstra Citroen Assen
Dijkstra Citroën Assen
W.A. Scholtenstraat 40
9403AK ASSEN
Telefoon: 0592-372999
E-mail: assen@dijkstracitroen.nl


 




Dijkstra Citroen Drachten

Dijkstra Citroën Drachten
De Roef 13A

9206AK DRACHTEN
Telefoon: 0512-540000
E-mail:
drachten@dijkstracitroen.nl

Klik hier voor een routebeschrijving >>

 


Dijkstra Citroen Emmeloord
Dijkstra Citroën Emmeloord
Ondernemersweg 29
8304BH EMMELOORD
Telefoon: 0527-636190
E-mail: emmeloord@dijkstracitroen.nl 

  Klik hier voor een routebeschrijving >>


Dijkstra Citroen Groningen
Dijkstra Citroën Groningen
Wismarweg 24

9723HB GRONINGEN
Telefoon: 050-5445300
E-mail:
groningen@dijkstracitroen.nl


Klik hier voor een routebeschrijving >>

 



Dijkstra Citroën Heerenveen

Businesspark Friesland-West 55

8466S NIJEHASKE
Telefoon: 0513-763663
E-mail: heerenveen@dijkstracitroen.nl

  Klik hier voor een routebeschrijving >>

 


Dijkstra Citroen Leeuwarden
Dijkstra Citroën Lelystad
Mercuriusweg 1
8938AR  LEEUWARDEN
Telefoon: 058-288 4114
E-mail: leeuwarden@dijkstracitroen.nl

 

 


Dijkstra Citroen Lelystad
Dijkstra Citroën Lelystad

Artemisweg 191

8239DD LELYSTAD
Telefoon:0320-237944
E-mail:
 lelystad@dijkstracitroen.nl

  Klik hier voor een routebeschrijving >>

 


Winterbanden Citroen sneek
Dijkstra Citroën Sneek
Kolenbranderstraat 5b

8601VC  SNEEK
Telefoon: 0515-417150
E-mail: sneek@dijkstracitroen.nl  

  Klik hier voor een routebeschrijving >>